Zaprojektowane
z myślą
o fachowcach

Innowacyjny system podnoszenia i płynna regulacja wysokości (manualna lub z użyciem wkrętarki) celem najlepszego dostosowania do funkcji i sposobu korzystania w pozycji stojącej lub siedzącej.

Możliwość tworzenia stanowisk liniowych dla wielu użytkowników i dopasowanie do indywidualnych potrzeb poprzez modyfikację rodzaju blatu, ekranu narzędziowego, uchwytów, ilości gniazd, portów i wielu innych rozwiązań. Skontaktuj się z nami i wybierz najlepsze rozwiązanie.

Stwórz lepsze warunki pracy i zwiększ poziom satysfakcji Twoich pracowników dzięki innowacyjnej serii Work Bench Power Lift

Z myślą o poprawie zdrowia Twoich pracowników, zmniejszenia obciążenia mięśni, stawów i układu szkieletowego oraz minimalizowania ryzyka chorób zawodowych celem zwiększenia efektywności pracy i satysfakcji pracowników.

Możliwość tworzenia stanowisk liniowych dla wielu użytkowników i dopasowanie do indywidualnych potrzeb.

Łatwość utrzymania porządku dzięki wyjmowanej szufladzie i uniwersalnemu panelowi narzędziowemu.

Chowane, obrotowe kółka transportowe w bezpiecznej obudowie.

Sterowanie oświetleniem

Oświetlenie LED w inteligentnym systemie sterowania DALI z możliwością rozbudowy o czujniki obecności i zmierzchu celem zmniejszenia zużycia energii w Twojej firmie i dostosowania natężenia oświetlenia do warunków zewnętrznych.

Połączenie designu i jakości premium

Nasze stoły zostały zaprojektowane tak, aby uzyskać wysoką wytrzymałość i stabilność konstrukcji przy jednoczesnym wrażeniu lekkości i dynamiki formy.

Zastosowanie innowacyjnego mechanizmu podnoszenia, wysokiej jakości materiałów oraz precyzja wykonania gwarantują niezawodność i łatwość eksploatacji.

Zaprojektowane i wyprodukowane w Polsce.
Wzór przemysłowy i użytkowy chroniony prawnie. KARNATECH – Workbench PowerLift jest zarejestrowanym Wzorem Wspólnotowym w EUIPO (Urząd Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej) oraz zgłoszonym Wzorem Użytkowym w Urzędzie Patentowym RP.

Podnoszenie mechaniczne

Regulacja wysokości blatu

Uniwersalne systemy montażu narzędzi

Chowane, obrotowe kółka transportowe

Inteligentne sterowanie oświetleniem

Wyciągana szuflada na odpadki

Tworzenie stanowisk liniowych

Materiały recyklingowalne

Możliwość personalizacji rozwiązań

PowerLift

Basic

PowerLift Basic

0.5T
Udźwig

2150mm
Długość
PowerLift

Concept

PowerLift Concept

0.5T
Udźwig

2150mm
Długość

Zainteresowany naszą ofertą?

Skontaktuj się z nami